Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost

Το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost Βαρσοβία απέχει περίπου 6 χλμ. από την Πλατεία του Κάστρου και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Ρατσουαβίτσκα. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο.

Αυτό το κατάλυμα προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 4 χλμ. από το Επιστημονικό Κέντρο Κοπέρνικος, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Ανάκτορο Οστρόγκσκι απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Metro Raclawicka 02 βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost Βαρσοβία
Comfort Studios Mokotow
Τιμή μόνο για κινητά

Comfort Studios Mokotow

9.0
Άριστο 159 σχόλια
3 μ από το κατάλυμα
USD 68 USD 61
ανά νύχτα
Promenada 13 Classic Apartment By Solarento
Τιμή μόνο για κινητά

Promenada 13 Classic Apartment By Solarento

8.1
Πολύ καλό 16 σχόλια
663 μ από το κατάλυμα
USD 67 USD 60
ανά νύχτα
Superapart Madalinskiego - Swietna Lokalizacja
Τιμή μόνο για κινητά

Superapart Madalinskiego - Swietna Lokalizacja

7.0
Καλό 9 σχόλια
747 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost περιλαμβάνουν Πλατεία του Κάστρου, Bazar Olkuska καθώς και Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost περιλαμβάνουν Stoldzielnia και Krakowski Kumpir και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost;
      Όχι, στο το Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Raclawicka 7 Deluxe Studios By Bookinghost Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο